O firmie

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją nowoczesnych mebli, dopasowanych do oczekiwań Klientów. Od chwili rozpoczęcia działalności stawiamy przede wszystkim na jakość oraz indywidualność, dlatego też projektujemy meble ściśle według wytycznych Klientów. Ofertę budujemy w oparciu o wizję, poczucie estetyki czy preferencje w zakresie stylu każdego Klienta. Przygotowujemy dla niego meble „szyte na miarę”, dzięki czemu zyskuje produkt dopasowany do wnętrza oraz swojej wizji architektonicznej mieszkania. Możliwość niemal dowolnej kreacji poszczególnych produktów sprawia, że znajdują one zastosowanie również we wnętrzach o nietypowym układzie czy niewielkim rozmiarze.

Meblostyl to również najwyższa jakość. Współpracując z uznanymi na rynku markami, tworzymy meble solidne, trwałe i estetyczne. Dysponujemy własną stolarnią i lakiernią, w których przygotowujemy poszczególne elementy mebli. Doświadczenie kadry, którą zatrudniamy, pozwala na wykonywanie nawet niestandardowych mebli, przeznaczonych do kuchni, jadalni czy salonu.

Cechuje nas ścisła współpraca z Klientem, dzięki czemu oferujemy meble dokładnie takie, jakich Państwo oczekujecie. Pomiary oraz projekt zabudowy zawsze uzgadniane z Klientem, aby przyszłe meble były wyrazem jego indywidualnego charakteru oraz wizji plastycznej wnętrza.

Nasza firma dysponuje również własnym transportem, umożliwiającym bezpieczne i sprawne dostarczenie gotowych mebli do Klientów. Zapraszamy do współpracy!

zamawiającego. Prawdziwe meble mają swoją duszę, dlatego swoją ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy szukając tego wyjątkowego pierwiastka, nie znajdują go w masowo oferowanej bezdusznej produkcji. Dbamy o to, aby nasi klienci znaleźli u nas to, czego szukają. Meble do kuchni, salonu czy sypialni, które przemówią do nich swoją wyjątkowością.

Od początku działalności zyskaliśmy zaufanie klientów, wprowadzając na rynek nowoczesne, solidnie wykonane meble, dzięki którym poczuli, iż użytkowane przez nich wnętrza są naprawdę ich wnętrzami. Udało nam się to osiągnąć dzięki twórczej pasji, własnej stolarni i lakierni, a przede wszystkim dzięki wyszkolonej kadrze, która jest w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom klientów.

Projektowane i wykonywane przez Meblostyl Andrzej i Waldemar Grzyb meble i wybudzają ciągłe zainteresowanie klientów z terenu Hrubieszowa i okolicznych. Ciągle się rozwijamy w swojej działalności, poszerzamy zakres oferty i pole działania, na co dzień zaś dostajemy wiele dowodów, iż jesteśmy na właściwej drodze.